300x TEFAL COMPANION do testowania!

0

Wow! W tej akcji do testowania aż 300 x TEFAL COMPANION. Jeżeli interesuje Cię takie testowanie koniecznie zgłoś swój udział.

Zasady akcji

Co zrobić, by znaleźć się wśród 300 testujących osób? (100 osób na edycję)

Zadanie konkursowe brzmi:

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dokończ zamieszczone w nim zdanie.
  • Czekaj na wyniki. Jesli zostaniesz testerem, poinformujmy Cię o tym, a nasz promotor przywiezie TEFAL COMPANION do Twojego domu.
  • Przez 3 tygodnie gotuj, eksperymentuj, baw się. TEFAL COMPANION będzie wspaniałym kompanem w tej kulinarnej przygodzie!
  • Jeśli polubiłeś Tefal Companion i chcesz, aby na  stałe został w Twoim domu – mamy dla Ciebie specjalne warunki zakupu, o których poinformuje Cię promotor.
  • Tym razem nie zostałeś testerem? Nie martw się – jeśli raz wypełniłeś formularz, dalej masz  szansę! Kolejnych 100 osób będziemy wyłaniać co miesiąc, w kolejnych edycjach.

Nagrody

300 x robot kuchenny TEFAL COMPANION (100 robotów na edycję)

Czas trwania

19 grudnia to ostatni dzień trzeciej edycji

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij