Cash – back Lipton. 8000 x zwrot pieniędzy.

0

Ciekawe testowanie – zasmakuj się w herbacie zielonej Lipton! Jeśli zgłosisz się przez stronę promocyjną – producent zwróci Ci pieniądze!

Zasady testowania

Aby wziąć w udział w promocji należy dokonać zakupu herbaty zielonej lub ziołowej Lipton, podczas trwania promocji i zarejestrować paragon na stronie promocyjnej > formularz zgłoszeniowy.

Produkty do testów

herbata zielona lub ziołowa Lipton, limit zwrotów to 8000

 

Termin zgłoszeń

Promocja trwa od 1 do 31 maja 2018

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij