Cash-back Sensodyne – 8000 x zwrot pieniędzy za zakup.

0

Kolejna ciekawa akcja typu ‚zwrot pieniędzy‚. Producent pasty Sensodyne zaprasza do wypróbowania swojego produktu. Kup pastę, wypróbuj, napisz opinię i odbierz zwrot pieniędzy!

Zasady akcji

Jeżeli chcesz wypróbować produkt/y Sensodyne za darmo:

  • Kup pastę Sensodyne (z wyłączeniem produktów Proszkliwo)
  • Zachowaj paragon.
  • testuj pastę przez 14 dni
  • napisz opinię o produkcie
  • odbierz zwrot na konto

 

Produkty do testów

Produkty Sensodyne – liczba zwrotów ograniczona do 8.000

Ważne daty dotyczące promocji

Promocja trwa od 1.10 do 25.11.2018 r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij