Codziennie do wygrania 5 x zestaw produktów L’Oreal Paris (łącznie 115 nagród + wycieczka)

0

Wow! W nowym konkursie L’Oreal Paris codziennie do wygrania 5 x zestaw kosmetyków. Łącznie w konkursie  115 nagród + rewelacyjna wycieczka do raju!

Zasady testowania

Zadanie konkursowe brzmi: Spraw sobie nowy tusz i podziel się z nami pomysłem na to, jak uprzyjemnić sobie każdy dzień. Przyznaj się do swoich małych „guilty pleasures” i wygraj voucher na podróż do raju!

Należy wypełnić formularz konkursowy w którym pytanie brzmi: „Jak uprzyjemniasz sobie każdy dzień?”

Nagrody

Codziennie do wygrania 5 x zestaw produktów L’Oreal Paris (łącznie 115 nagród)

nagroda główna to wycieczka o wartości 10 000 zł

Ważne daty dotyczące akcji

Konkurs trwa do 30 września 2017r.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij