Darmowe próbki La Roche – Posay. 1000 zestawów czeka!

0

Marka La Roche – Posay ma dla Was świetną akcję pod nazwą „Trądzik sam nie zniknie”. Nie czekaj, zgłoś się i otrzymaj swój zestaw darmowych próbek!

Zasady odbierania próbek

Jeżeli chcesz otrzymać próbkę wejdź na stronę >akcji „Trądzik sam nie zniknie”,  a następnie wypełnij dostępny tam formularz i wyślij! Autorzy najlepszych i najciekawszych odpowiedzi na pytanie zdobędą zestawy próbek.

Produkty do wypróbowania

1000 x 1 zestaw 2 miniproduktów (próbek) – Effaclar Żel 50ml oraz Effaclar DUO(+) krem 15ml o łącznej wartości 25 zł brutto

Ważne daty dotyczące akcji

Po próbki można się zgłaszać do 8 października 2018 r.

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij