Darmowe próbki Probiożelków i Elektrolitków dla dzieci.

1

Darmowe próbki dla dzieci. Zgłoś się po darmowe próbki produktów firmy nio PHARMA. Wystarczy wysłać wiadomość do organizatora akcji. Nie czekaj, akcja niebawem się kończy.

Zasady odbierania próbek

Jeżeli chcesz otrzymać próbki wyślij dane do wysyłki na adres office@niopharma.com, a w temacie wpisz słowo PRÓBKI.

Produkty do wypróbowania

próbki preparatu Elektrolitki oraz preparatu Probiożelki

Termin zgłoszeń

akcja trwa do 10 grudnia 2014 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować fanpage nioforkids

nio-for-kids

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij