Darmowy Zestaw Degustacyjny Gourmet. 30 000 próbek czeka!

0

Wow! Kolejna akcja z kocimi przysmakami 🙂 Nie czekaj i zamów bezpłatny pakiet Gourmet Perle 🙂

Zasady akcji

Jeżeli chcesz zamówić bezpłatny pakiet Gourmet Perle po prostu przejdź na stronę akcji, wypełnij formularz i wyślij.

Produkty do testów

30 000 x pakiet Gourmet Perle. W pakiecie znajdziesz wymarzone danie Twojego Kociego Konesera, książkę z wyśmienitymi przepisami Gourmet oraz zestaw eleganckich magnesów na lodówkę.

Ważne daty dotyczące akcji

akcja trwa do 15 października lub do wyczerpania zapasów

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij