Do testów 200 nowych płynów micelarnych od Nivea!

0

Klub Moja Nivea to wspaniałe miejsce dla wszystkich kochających produkty marki Nivea oraz wszelkie akcje testowania produktów! Dołącz do Klubu i testuj! Tym razem 1 z 200 nowych płynów micelarnych od Nivea!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty Nivea musisz zarejestrować się w Klubie Moja Nivea. Następnie po wejściu na stronę klubu zobaczysz co obecnie jest testowane. Aktualnie czeka 200 nowych płynów micelarnych od Nivea!

  • przejdź na stronę testowania
  • następnie wykonajKROK 1: Dopasuj makijaż do odpowiedniej kategorii
    subtelny czy wyrazisty?
  • po czym w KROKU 2 wybierz, który produkt chcesz testować: Pielęgnujący płyn micelarny NIVEA MicellAIR® czy Profesjonalny płyn micelarny NIVEA MicellAIR®
  • KROK 3: Odpowiedz na pytanie Jaki trend w makijażu podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

Produkty do testów

100 x Pielęgnujący płyn micelarny NIVEA MicellAIR®

100 x Profesjonalny płyn micelarny NIVEA MicellAIR®

Termin zgłoszeń

Do testowania można się zgłaszać do 15.10.2018 r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij