Do testów 30 x opakowanie Pampers Premium Care

1

Nowe testowanie na blogu, dzięki któremu możesz zostać 1 z 30 osób, które sprawdza jakość nowych Pampersów zupełnie za darmo.

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania wykonaj zadanie przygotowane przez organizatora. Przeczytaj artykuł dotyczący Pampersów, a następnie zgłoś się w komentarzu wyrażając chęć testowania oraz interesujący cię rozmiar.

Nagrody

30 x opakowanie Pampers Premium Care

Termin zgłoszeń
Zgłoszenia przyjmowane są do 20.07.2017 do 23.59

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij