Do testów 33 produkty od Domers

1

Testowanie z Domers. 33 osoby otrzymają w tej akcji super produkty do testowania. Nie czekaj i dołącz do niej 🙂

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty po prostu przejdź na fanpage organizatora i w komentarzu (pod postem konkursowym) odpowiedz na pytanie / zadanie. Brzmi ono: „Do 31.05.2017 czekamy na Wasze komentarze z odpowiedzią na pytanie: KTÓRY Z KONKURSOWYCH PRODUKTÓW CHCIAŁ(A)BYŚ PRZETESTOWAĆ? ODPOWIEDŹ KRÓTKO (!) UZASADNIJ. ”

 

Produkty do testów

33 produkty od Domers – patelnie, środki piorące

Termin zgłoszeń

do 31 maja 2017r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Rudama Ruda z

    Chciałabym przetestować środki czyszczące Astonish ponieważ wciąż nie znalazłam odpowiedniej chemii dla mojego domu.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij