Do testów 35 zestawów produktów dla dzieci od Henryka Kani

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów na familie.pl. Tym razem portal proponuje testowanie produktów dla dzieci od Henryka Kani. Chcesz otrzymać smaczny zestaw do zrecenzowania? Nie czekaj i zgłoś się!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią. Następnie wypełnij formularz konkursowy. Pytanie w formularzu brzmi: „Dlaczego chcesz przetestować produkty wędliniarskie Henryka Kani?”

Produkty do testów

35 zestawów na pożywne śniadanie Twojego dziecka! W każdym zestawie: Parówki z szynki, Schab i Polędwica w opakowaniu z bohaterami „Krainy Lodu”.

 

Ważne daty dotyczące akcji

1. Konkurs trwa od dnia 18 lutego 2019 do dnia 27 lutego 2019r.
2. Wyłonienie zwycięzców i rozesłanie produktów do testów nastąpi w dniu 28 lutego 2019r.
3. Zbieranie opinii trwa do 17 marca 2019 r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij