Do testów 50 zestawów Medela.

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów na familie.pl. Niedawno zostałaś mamą i karmisz maluszka piersią! Nie czekaj i zgłoś się do testowania wkładek Medela!

 

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i tam w odpowiednim miejscu odpowiedz na pytanie „Napisz, dlaczego chcesz przetestować wkładki Ultra Thin?„. Wypełnij formularz w całości i wyślij.

Produkty do testów

50 zestawów wkładek laktacyjnych Ultra thin od Medela!

Termin zgłoszeń

do 20 marca 2019 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania familie.pl

buton
Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij