Do testów batoniki NESTLÉ FITNESS (200 testerek)

0

Ofeminin ponownie proponuje testowanie … a właściwie smakowanie 🙂 Tym razem przedmiotem testowania są batoniki NESTLÉ FITNESS.. Masz ochotę zostać testerką tego produktu? Zgłoś się! 🙂 Czeka aż 200 miejsc!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty powinnaś dokonać rejestracji i dołączyć do Klubu Ekspertek ofeminin.pl. Wejdź na stronę akcji >NESTLÉ FITNESS., kliknij „zgłoś się” i za pomocą aplikacji wykonaj zadanie.

Produkty do testów

200 x paczka z batonikami zbożowymi ​Nestlé FITNESS z brzoskwinią i morelą oraz Nestlé FITNESS z truskawką!

 

Termin zgłoszeń

ekspertki zostaną ogłoszone 4 kwietnia 2018 r.

<ZOBACZ > konkursy – tysiące nagród!

facebook_avatar

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować serwis Klubu Ekspertek ofeminin.pl

oraz tag > OFEMININ

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij