Do testowania 10 zestawów ManFoot

0

Tym razem męskie testowanie. Chcesz wziąć udział w akcji testerskiej z produktami 10 zestawów ManFoot? Nie czekaj! 🙂

Zasady testowania

Zadanie brzmi: Napiszcie (pod postem konkursowym)dlaczego mężczyźni powinni używać kosmetyków do pielęgnacji stóp, a 10 najlepszych odpowiedzi nagrodzimy testerskimi zestawami ManFoot.

Produkty do testów

10 zestawów ManFoot

 

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia do 11 lipca 2017r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij