Do testowania 150 różnych zabawek dla dzieci!

0

Portal babyboom.pl zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskim teście gier i zabawek dla dzieci. Do testów przygotowano aż 150 produktów dla dzieci od 0 – 12 lat. Są to zabawki marek,  których produkty od lat zachwycają młodsze i starsze dzieci. Czy tak będzie tym razem? Sprawdź!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania produktów przejdź na stronę testu i wypełnij formularz.. Zgłoś się do testów. Zaznacz 5 zabawek, które chcesz przetestować! Wypróbuj, oceń i zarekomenduj innym rodzicom!

Produkty do testów

150 produktów dla dzieci od 0 – 12 lat.

 

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia w dniach 25.09–11.10.2017 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania babyboom.pl

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij