Do testowania 5 T-shirtów Simple Cool mama

0

Jesteś prawdziwą „testomaniaczką”? Ta wiadomość powinna Cię zainteresować! 🙂 Portal babyboom.pl ogłosił właśnie „Wielki test produktów dla niemowląt”. W portalu tym znajdziesz kilkanaście testów dzięki którym możesz testować różne produkty dla niemowląt oraz mam. W tym artykule informujemy o … sama zobacz!

Zasady testowania

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie wejdź na stronę akcji i wypełnij formularz konkursowy.

Produkty do testów

W tej akcji do testowania: 5 T-shirtów Simple Cool mama

wszystkie akcje z testowań pod nazwą „Wielki test produktów dla niemowląt” znajdziesz pod tagiem „babyboom

Termin zgłoszeń

  • zgłoszenia w dniach: od 26.04.2017r. do 14.05.2017r.
  • osoby wybrane do testów otrzymają informację do dnia: 22.05.2017r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij