Do testowania produkty Vaseline

0

Nowa akcja na portalu mamaklub.pl z pewnością zainteresuje wszystkie fanki testowania produktów! Jeżeli chciałabyś przetestować jeden z 4 produktów marki Vaseline. – nie czekaj i weź udział :))

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania kosmetyków wejdź do >akcji,kliknij ‚weź udział’ i wykonaj zadanie przygotowane przez organizatora.

Produkty do testów

Przeznaczono do akcji 4 produkty marki Vaseline

4 x Vaseline intensive care balsam do ciała w sprayu *

Produkty przydzielane losowo: Aloe Soothe, Essential Healing, Cocoa Radiant

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia do: 07.04.2019

Ogłoszenie wyników: 12.04.2019

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania produktów mamaklub.pl

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij