Do wygrania 50 x płyn do demakijażu Nivea oraz 3 x wyjątkowy zestaw pędzli

0

Klub Moja Nivea to wspaniałe miejsce dla wszystkich kochających produkty marki Nivea oraz wszelkie akcje testowania produktów! Dołącz do Klubu i testuj i wygrywaj!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz wygrać w konkursie Nivea wykonaj zadanie konkursowe: „Wklej link (Facebook, Instagram) do zdjęcia swojego jesiennego makijażu.” Zrób to poprzez formularz na stronie konkursowej.

Produkty do testów / nagrody

  • 50 x płyn do demakijażu Nivea
  • 3 x wyjątkowy zestaw pędzli

Termin zgłoszeń

Konkurs trwa od 07.11.2017 r. do 30.11.2017 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 12.12.2017 r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij