Do wygrania 7 zestawów AA z linii I Love You Mommy

0

W konkursie „Nasza miłość” do zdobycia 7 zestawów najnowszych kosmetyków AA z linii I Love You Mommy! Nie czekaj i weź udział! 🙂

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie „Nasza miłość”, należy:

  • mieć konto w systemie mamotoja.pl i adres na terenie Polski*, pod który wyślemy nagrodę. Jeśli ktoś zostanie laureatem, zostanie mailowo poproszony o adres, pod który można będzie wysłać nagrodę.
  • wstaw zdjęcia, które pokaże jak silna jest miłość miedzy tobą a dzieckiem w specjalnie założonej przez redakcję galerii konkursowej na forum.
  • strona konkursu

Nagrody

7 zestawów najnowszych kosmetyków AA z linii I Love You Mommy

Ważne daty dotyczące konkursu

Konkurs będzie trwał od 17 września do 30 września 2018 r. Wyniki konkursu do 5 października 2018 r.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij