Do wygrania bilety do kina na film „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska”!

0

Nowy konkurs! Do zgarnięcia jest w nim 175 podwójnych kodów biletowych do kina na film „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska”! Warto dołączyć do uczestników 🙂


Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym konkursie i zdobyć szansę na nagrodę wykonaj zadanie konkursowe przygotowane przez organizatora.

  • Kup opakowanie parówek Jedyneczki W dniach 1.01.2018 – 18.02.2018 r. Zachowaj paragon.
  • Dokończ zdanie: dzięki jedyneczkom moje dziecko…
  • Odpowiedź wyślij przez zakładkę ZGŁOSZENIE na stronie konkursowej

W konkursie można zgłosić dowolne opakowanie Jedyneczek 200 g, zarówno w szacie graficznej z Pszczółką Mają, jak i w standardowej grafice.

Nagrody

Do wygrania 175 podwójnych kodów biletowych do kina na film „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska”. Kody biletowe będzie można wykorzystać w kinach sieci Cinema City albo Helios na terenie Polski od dnia 2.02.2018 do końca emisji filmu w tych sieciach.

Ważne daty dotyczące konkursu

Zgłoś się do konkursu od 1 stycznia do 18 lutego 2018.


buton_konkurs2_orange

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij