Do wygrania oczyszczacze powietrza marki Philips, każdy o wartości 1590 zł!

0

Wow! W tym konkursie do zgarnięcia oczyszczacze powietrza marki Philips, każdy o wartości 1590 zł! Warto dołączyć do uczestników!

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wygrać jedną z nagród przejdź do strony konkursowej i zapoznaj się z nią. Następnie wypełnij znajdujący się na niej formularz konkursowy i wyślij!

Nagrody

5 x oczyszczacze powietrza marki Philips, każdy o wartości 1590 zł!

 

Termin zgłoszeń

konkurs trwa do 17.11.2017 R.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij