Do zgarnięcia 10 000 x body dla maluszka!

0

Wow! W kampanii „Body2Body”, którą wspiera Nestle Nan 2 do zgarnięcia aż 10 000 bodziaków dla maluszków! Nie czekaj i weź udział!

Zasady akcji

Jeżeli chcesz zamówić body dla swojego maluszka, przejdź do akcji, kliknij w „zamawiam” przy body, które chciałabyś otrzymać, następnie wybierz rozmiar, po czym rozwiąż quiz.

Nagrody

10 000 x body dla niemowląt

 

Termin zgłoszeń

wypełnij formularz do 12  listopada 2018r.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij