Do zgarnięcia 10 zestawów kosmetyków z nowej serii Soraya Taurynowa Energia

0

Nowy konkurs. Tym razem z marką Soraya. Doładuj energią pielęgnację twarzy i… wygraj jeden z 10 zestawów kosmetyków z nowej serii Soraya Taurynowa Energia!

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz wygrać i testować zestaw Soraya, przejdź na fanpage organizatora i tam w komentarzu >>pod tym postem napisz kiedy Twoja skóra najczęściej traci energię.

Produkty do testów / nagrody

10 zestawów kosmetyków z nowej serii Soraya Taurynowa Energia

 

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 23 listopada 2017 r.,

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij