Do zgarnięcia 100 x boxy Schwarzkopf

0

Wow! Super konkurs! Do zgarnięcia są wyjątkowe boxy od Schwarzkopf. Nie czekaj i dołacz do uczestniczek 🙂

Zasady testowania / konkursu

Zadanie konkursowe brzmi:

  • Pokaż swoją osobowość i napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś przejść metamorfozę z Zuzą Kołodzejczyk i pojawić się na łamach magazynu „Glamour” oraz „Elle”.
  • Wyślij swoje zgłoszenie ze zdjęciem poprzez formularz na stronie konkursowej lub umieść je na Instagramie i oznacz hasztagiem #wyrazswojstyl.

 

Produkty do testów / nagrody

  • 4x metamorfoza z Zuzą Kołodziejczyk i ekspertami Schwarzkopf oraz sesja zdjęciowa w magazynie „Glamour” oraz „Elle”
  • 100x boxy Schwarzkopf
Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 04.02.2018 r.

Termin ogłoszenia laureatek

informacja o liście laureatek zostanie do 16.02.2018 r.

 

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij