Do zgarnięcia 100 zestawów Nivea oraz bony Itaka!

0

Klub Moja Nivea to wspaniałe miejsce dla wszystkich kochających produkty marki Nivea oraz wszelkie akcje testowania produktów! Dołącz do Klubu, testuj, dodawaj opinie i wygrywaj! Tym razem w Klubie możliwość wygrania super nagród w zamian za opinię o produkcie Nivea Sun!

Zasady akcji

1. Napisz swoją recenzję o NIVEA SUN z nową funkcją. Twoja opinia powinna być opublikowana na  jednym z wymienionych  portali  społecznościowych:

  • a)Facebook
  • b)Instagram
  • c)You Tube
  • d)Vimeo
  • e)własny blog
  • f)Ofeminin
  • g)inne portale społecznościowe

2. Dodaj link do swojej recenzji w formularzu (możesz dodać max. 5 recenzji w dowolnej formie)
3.Wypełnij formularz w całości i wyślij

Nagrody

NAGRODA GŁÓWNA : 3x bon wakacyjny Itaka

 NAGRODA dodatkowa: 100x zestaw kosmetyków NIVEA

Termin zgłoszeń

zgłoś się do 31 lipca 2017r.

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij