Do zgarnięcia 20 dużych zestawów Ziaja!

0

W fotokonkursie z portalem Mamo To ja do zdobycia 20 wielkich zestawów kosmetyków Ziaja! Nie czekaj i weź udział! 🙂

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w tym konkursie, należy:

przejść do strony konkursowej

wgrać zdjęcie (tematyka: Zrób zdjęcie Waszych przygotowań do spotkania malucha lub pierwszych momentów spędzonych razem w domu)

wypełnić formularz i wysłać!

Nagrody

20 x zestaw kosmetyków idealnych od 1. dnia życia dziecka marki Ziajka. W zestawie znajdzie się również kosmetyczna niespodzianka dla mamy.

Ważne daty dotyczące konkursu

Konkurs trwa do 30 grudnia 2018r.


Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij