Do zgarnięcia 20 zestawów kosmetyków do włosów marki Franck Provost Paris!

0

Na wizazu kolejny konkurs z super nagrodami! Do wygrania aż 20 zestawów kosmetyków do włosów marki Franck Provost Paris! Warto wziąć udział. Koniecznie się zgłoś!

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz wygrać i testować zestaw marki Franck Provost Paris przejdź do strony konkursowej i za pomocą formularza odpowiedz na pytanie / zadanie, które brzmi: „Co twoim zdaniem wyróżnia produkty D-TOX marki Franck Provost spośród innych dostępnych na rynku?” Wypełnij formularz w całości i wyślij.

Produkty do testów / nagrody

20 x zestaw kosmetyków do włosów Franck Provost Paris

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 lutego 2019 r.,

Termin ogłoszenia listy laureatek

informacja o liście laureatek zostanie opublikowana do 6 marca 2019 r.,

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij