Do zgarnięcia 200 x zestaw próbek Kneipp

0

Kolejny producent chce dać Wam szansę wypróbowania swoich produktów zupełnie za darmo. Zobacz jak i gdzie zdobyć bezpłatne próbki od marki Kneipp.

Zasady odbierania próbek

Zasady brzmią:

Aby zostać jedną z Laureatek, wystarczy przejść na fanpage organizatora i w komentarzu pod >>tym postem napisać, jaki jest Wasz ulubiony sposób na zdrowy relax. Należy oznaczyć przyjaciółkę, z którą najlepiej wypoczywacie. Następnie polubić profil Black Lilac oraz Kneipp Polska.

 

Produkty do wypróbowania

200 x zestaw próbek Kneipp

Ważne daty dotyczące akcji

Czas trwania konkursu od 17.04 godz. 18.00 do 24.04. godz. 24.00.
Ogłoszenie wyników 25.04.2018

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij