Do zgarnięcia 205 bransoletek YES

0

W nowym konkursie z hipermarketem Kaufland do zgarnięcia super nagrody. Nie czekaj i weź udział!

Zasady testowania

Zadanie konkursowe brzmi:

„W dniach 23.11–29.11.2017 kup dwa dowolne produkty Schwarzkopf w sklepie sieci Kaufland i zachowaj oryginalny paragon. Wejdź na stronę www.looks2017.pl/konkurskaufland i weź udział w konkursie.”

Nagrody

205 bransoletek YES

Termin zgłoszeń

konkurs trwa do 29.11.2017

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij