Do zgarnięcia 25 zestawów kosmetyków Ziaja z serii Jagody Acai.

0

Wow! Super konkurs! Do zgarnięcia są w nim zestawy kosmetyków Ziaja. Konkurs z pewnością spodoba się fanom tej marki 🙂 Weź udział!

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz zgłosić się do konkursu wykonaj zadanie konkursowe. Na stronie konkursowej znajduje się quiz. Wypełnij i wyślij! 🙂 Pytanie otwarte to „Napisz, jaki jest twój sposób na zmęczoną i pozbawioną blasku skórę…”

Produkty do testów / nagrody

25 zestawów kosmetyków Ziaja z serii Jagody Acai.

 

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 czerwca 2019 r.

Termin ogłoszenia laureatek

informacja o liście laureatek zostanie do 21 czerwca 2019 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij