Do zgarnięcia 3 x trymetr Braun BT3040!

0

Na wizazu kolejny konkurs z super nagrodami! Do wygrania i testowania jest super produkt. Weź udział i zgarnij trymetr Braun BT3040 dla swojego faceta!

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz wygrać i testować produkt Braun przejdź do strony konkursowej i za pomocą formularza „Napisz, jaki styl zarostu preferujesz u mężczyzn – wystylizowaną brodę czy gładko ogoloną twarz, i uzasadnij swoją odpowiedź”

Produkty do testów / nagrody

3 x trymetr Braun BT3040, który zapewnia maksymalną precyzję i pełną kontrolę nad zarostem

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 września 2017 r.,

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij