Do zgarnięcia 300 zestawów masek Garnier dla Ciebie i przyjaciółek!

0

Wow! W tej akcji do zgarnięcia 300 zestawów masek Garnier dla Ciebie i przyjaciółek! Bierzesz udział? 🙂

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym konkursie i zdobyć szansę na nagrodę wykonaj zadanie konkursowe przygotowane przez organizatora.

Zadanie konkursowe polega na zamieszczeniu jak najbardziej kreatywnego opisu, jak można wykorzystać 15 minut z maską w płachcie z naturalnego włókna Moisture+ Aqua Bomb od Garnier w formie komentarza, także w formie zdjęciowej, pod dedykowanym postem na stronie https://www.facebook.com/GarnierPolska/. Ocenie podlegać będzie kreatywność, jakość i najlepsze odzwierciedlenie tematyki konkursu.

Produkty do testów / nagrody

300 zestawów złożonych z 4 masek w płachcie z naturalnego włókna Moisture+ Aqua Bomb o wartości 35,96 PLN

Ważne daty dotyczące konkursu

Konkurs trwa do dnia do 05.03.2017 r. do godz. 23:59.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij