Do zgarnięcia 5 zestawów kosmetyków Infinity

0

Marki, firmy kosmetyczne i sklepy coraz częściej organizują konkursy na Instagramie. Tym razem do udziału w zabawie konkursowej zapraszają Drogerie Natura. 5 nagród czeka!

Zasady konkursu

Jak wziąć udział?

Przejdź na Instagram – konto Drogerie Natura, a następnie w odpowiednim poście w komentarzu odpowiedz na pytanie / zadanie:
Który z kosmetyków Infinity najmocniej poleciłabyś swojej przyjaciółce i dlaczego?

Nagrody

5 zestawów kosmetyków Infinity

Termin zgłoszeń

Konkurs trwa do 4 stycznia 2019 r.


Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij