Do zgarnięcia 6 x zestaw Bell HYPOAllergenic!

0

Nowy konkurs w którym do wygrania super kosmetyczne nagrody. Nie czekaj, dowiedz się jakie są jego zasady, weź udział i wygraj!

Zasady konkursu

Zadanie konkursowe brzmi:

  • Przeczytaj nasz tutorial: Trendy w makijażu na jesień 2017: Czerwone, uwodzicielskie usta według Marceliny ZawadzkiejWybierz 3 kosmetyki z przedstawionych w tym artykule, bez których Twoim zdaniem nie możne się obejść żaden makijaż. Napisz ich nazwy w odpowiedzi.
  • Dokończ to jedno zdanie: Klasyczna czerwień na ustach …..
  • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl W tytule wiadomości umieść koniecznie: Top Trend od Bell HypoAllergenic – Klasyczna czerwień na ustach
  • Na Wasze odpowiedzi czekamy do 5.11.2017

Nagrody

6 x super zestaw Bell HYPOAllergenic!

Termin zgłoszeń

Konkurs trwa do 5.11.2017

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij