Do zgarnięcia 70 zestawów produktów Vanish i inne nagrody

0

Od 10 lipca do 16 września 2017 r. w sieci Tesco trwa konkurs „Zabłyśnij już pierwszego dnia szkoły”. Do zgarnięcia jest w nim 70 zestawów produktów Vanish i inne nagrody. Nie czekaj i weź udział! 🙂

Zasady testowania / konkursu

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie zakupu dowolnego produktu Vanish Gold, zachowanie paragonu i wysłanie SMS-a pod numer 7036 o treści według wzoru: WYGRAJ.numer paragonu.Odpowiedź na pytanie „Jak zabłysnąć pierwszego dnia szkoły?”.

Produkty do testów / nagrody

Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody: 10 x 500 zł na wyprawkę szkolną, 20 x 100 zł na ubrania dziecięce oraz 70 x zestaw produktów Vanish.

Termin zgłoszeń

do 16 września 2017 r.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij