Do zgarnięcia spacerowe wózki Radia RMF FM!

0

Wow! W tej akcji do zgarnięcia spacerowe wózki Radia RMF FM! Oczekujecie dzidziusia,
który ma się urodzić na początku roku? Koniecznie zgłoście swój udział!

Zasady akcji

Zadanie brzmi: „W oczekiwaniu na urodziny RMF FM 15 stycznia 2018 przyślijcie Wasze urocze zdjęcie i napiszcie, jak bardzo nie możecie doczekać się nowego członka rodziny! „

Nagrody

Autorzy 10 najpiękniejszych, najbardziej uroczych i zabawnych zdjęć wygrają spacerowe wózki – specjalnie przygotowane na urodziny RMF FM!
A już od 15 stycznia 2018 RMF FM czeka na zgłoszenia rodziców dzieci urodzonych dokładnie w tym dniu, dniu 28. urodzin Radia RMF FM – wszystkie dzieciaki urodzone w tym dniu i zgłoszone, zostaną obdarowane takimi wyjątkowymi spacerowymi wózkami.

Termin zgłoszeń

zgłoszenia do dnia 15.01.2018 r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij