Do zgarnięcia zestawy kosmetyków Element (przeciw zanieczyszczeniom)

0

Nowy konkurs na familie.pl. Do zgarnięcia zestawy kosmetyków Element z wyciągiem z kiełków rzeżuchy przeciw zanieczyszczeniom! Nie zwlekaj i weź udział. 10 nagród czeka!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do konkursu przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji i zapoznaj się z nią. Następnie rozwiąż quiz konkursowy.

Nagrody

10 x zestawy kosmetyków Element z wyciągiem z kiełków rzeżuchy przeciw zanieczyszczeniom

 

Ważne daty dotyczące akcji

Zgłoszenia do 25 listopada 2018r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij