Endo szuka ambasadorów!

0

Marka endo szuka małych ambasadorów. Jeżeli Twój maluszek ma mniej niż 2 latka, weźcie udział!

Zasady akcji

Zadanie konkursowe brzmi

„Umieszczajcie zdjęcia swoich pociech w komentarzu poniżej (czyli TUTAJ) – poszukiwania zakończymy w przyszły piątek. Jeśli znacie kogoś kto chciałby spróbować sił modela prosimy udostępnijcie nasz wpis. Możecie też polubić naszą super stronkę”

Produkty do testów / nagrody

ubranka marki endo

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 września 2017 r.,

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij