Kalendarz adwentowy EverydayMe! Super nagrody (Vizir, Venus, Old Spice, Always, Ambi Pur)

0

Kalendarz adwentowy EverydayMe to codziennie wyjątkowa okazja do wygrania ciekawych nagród! Zaglądaj do kalendarza EverydayMe,by każdego dnia zwiększyć swoje szanse na wygraną!


Jak grać?

Przyłącz się do zabawy! Każdego dnia zaglądaj do kalendarza – zbieraj postacie, które pojawią się w Twojej szopce bożonarodzeniowej, wygrywaj cotygodniowe nagrody i zwiększaj swoje szanse na wspaniałą, świąteczną nagrodę główną!

To naprawdę proste. Wystarczy kliknąć na odpowiednie okienko kalendarza – każdego dnia, o godz. 10:00, odsłoni się nowe pole – i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Każde okienko kryje nową postać, która
powinna znaleźć się w Twojej szopce bożonarodzeniowej.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij