Konkurs BoboVita – sierpień 2018! Wygraj zestaw produktów!

0

Mamy sierpień 2018. A wraz z nadejściem nowego miesiąca rozpoczęła się nowa edycja konkursu „Zdjęcie miesiąca BoboVita”. Weź udział w zabawie, wykonaj zadanie i wygraj!

Zasady testowania / konkursu

Aby wziąć udział w >konkursie należy zgłosić zdjęcie przedstawiające swoje dziecko o tematyce zgodnej z tematyką przewodnią danego miesiąca. Temat przewodni tego miesiąca to:

„Moje cudowne wakacje! Pokażcie nam Wasze wakacyjne przygody z maluszkami i wygrajcie jeden z pysznych zestawów BoboVita!”

Produkty do testów / nagrody

nagroda główna – zdjęcie miesiąca (publikacja) oraz zestaw produktów BoboVita – jest to zestaw 9 produktów BoboVita składający się z 5 kaszek, 2 obiadków, 1 zupki i 1 deserku oraz 5 x wyróżnienie: zestaw produktów BoboVita – jest to 6 produktów BoboVita: 3 kaszki, 1 obiadek, 1 deserek, 1 zupka

Termin zgłoszeń

zabawa trwa do 31.08.2018 r.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij