Konkurs BoboVita! Wygraj zestaw produktów!

0

Mamy czerwiec 2019. A wraz z nadejściem nowego miesiąca rozpoczęła się nowa edycja konkursu „Zdjęcie miesiąca BoboVita”. Weź udział w zabawie, wykonaj zadanie i wygraj!

Zasady testowania / konkursu

Aby wziąć udział w >konkursie należy zgłosić zdjęcie przedstawiające swoje dziecko o tematyce zgodnej z tematyką przewodnią danego miesiąca. Temat przewodni tego miesiąca to: „Ulubiona kaszka Bobovita! Na śniadanko? Na kolacje? Pokażcie, jak Wasze Maluszki jedzą ich ulubioną kaszkę BoboVita i wygrajcie pyszne nagrody od BoboVita!”

 

Produkty do testów / nagrody

Aż 7 zwycięzców otrzyma pyszne zestawy od BoboVita

Termin zgłoszeń

Prace do konkursu „Zdjęcie Miesiąca” edycja czerwiec 2019 można wysyłać do 30.06.2019r.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij