Konkurs Dermika! Wygraj sesję zdjęciową z publikacją w „Twoim Stylu”

0

Super stylowy konkurs! Kobieca siła to kobiece piękno. Dermika chce poznać Twoją niepowtarzalną historię. Opowiedz o momencie, w którym poczułaś się silna i piękna. Wygraj niezwykłą nagrodę – udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, którą wykona sama Lidia Popiel oraz publikację zdjęć w magazynie „TWÓJ STYL”.

>>WEŹ UDZIAŁ<<

Zasady udziału w konkursie

>>WEŹ UDZIAŁ<<

Nagrody

  • 4 x Nagroda główna – Sesja zdjęciowa z Lidią Popiel + publikacja zdjęć w magazynie „TWÓJ STYL”.
  • 44 x eleganckie zestawy kosmetyków Dermika

Ważne daty dotyczące konkursu

Zgłoszenia można nadsyłać między 30 kwietnia a 15 lipca.

>>WEŹ UDZIAŁ<<

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij