Konkurs Łowicz. Do zgarnięcia super sprzęt AGD!

0

Nowy konkurs z marką Łowicz. Do zgarnięcia super nagrody! Nie czekaj i dołącz do uczestników! 🙂

Co muszę zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Wymyśl kreatywne hasło opisujące nowy koncentrat pomidorowy w saszetce Łowicz, nawiązujące do cech produktu i/ lub saszetki. Hasło może mieć maksymalnie 35 znaków wraz ze spacjami.

>Kliknij i weź udział!
Jak będą przyznawane nagrody?

Konkurs trwa w dniach 14.11 – 3.12.2017, nagrody będą przyznawane co tydzień. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych w danym tygodniu, Komisja Konkursowa wybierze trzech Zwycięzców Tygodnia, którym przyzna nagrody odpowiednio I, II i III stopnia. Na zakończenie konkursu, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, Komisja Konkursowa wybierze Zwycięzcę Specjalnego, któremu przyzna Nagrodę Główną o największej wartości.

Jakie to będą nagrody?

Do zgarnięcia super sprzęt AGD!

Kiedy będą ogłaszani Zwycięzcy?

Zgłoszenia z dni 14.11.2017 – 19.11.2017 – Zwycięzcy Tygodnia zostaną ogłoszeni do 26.11.2017
Zgłoszenia z dni 20.11.2017 – 26.11.2017 – Zwycięzcy Tygodnia zostaną ogłoszeni do 3.12.2017
Zgłoszenia z dni 27.11.2017 – 3.12.2017 – Zwycięzcy Tygodnia oraz Zwycięzca Specjalny zostaną ogłoszeni do 10.12.2017

>Kliknij i weź udział!

Ile razy mogę wziąć udział w konkursie?

W konkursie możesz wziąć udział dowolną ilość razy.
Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij