Konkurs na wizaż z Natalią Siwiec

0

Na wizazu kolejny konkurs z super nagrodami! Do wygrania super nagrody od marki Indigo. Warto wziąć udział 🙂 Koniecznie się zgłoś!

Zasady testowania / konkursu

Zadanie konkursowe brzmi:

1. Zadanie konkursowe: Elegancka, nieprzewidywalna i zadziorna – taka według nas jest Santorini Collection, kolekcja wiosna-lato 2019 od Indigo. A Ty? Jak ją oceniasz? Napisz, za co kochasz najnowszą paletę lakierów hybrydowych od Indigo (strona konkursu)

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Produkty do testów / nagrody

  • Nagroda Główna 1 x Kolacja z ambasadorką marki Natalią Siwiec oraz zestaw produktów od Indigo
  • Nagrody II stopnia 10 x zestaw HomeSPA

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca 2019 r.,

Termin ogłoszenia listy laureatek

informacja o liście laureatek zostanie opublikowana do 29 marca 2019 r.,

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij