Konkurs Nivea. Do zgarnięcia walizki WITTCHEN!

0

Klub Moja Nivea to wspaniałe miejsce dla wszystkich kochających produkty marki Nivea oraz wszelkie akcje testowania produktów i konkursy! Dołącz do Klubu, wykonaj zadanie konkursowe i wygraj! Tym razem w Klubie konkurs w którym można zdobyć walizki WITTCHEN!

>>STRONA KONKURSU<<

>>STRONA KONKURSU<<

Zasady konkursu

1.Zrób zdjęcie lub filmik ze swoimi pomysłami na atrakcyjne miejskie rozrywki i opublikuj je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #LATOwMieście #NIVEA.
2. Uzupełnij Twoje dane: Imię, Nazwisko, Data urodzenia, Adres, Telefon
3. Zaakceptuj regulamin i wyślij zgłoszenie konkursowe.

Nagrody

3 x zestaw walizek WITTCHEN

Termin zgłoszeń

Konkurs trwa od 01.08.2017 r. do 22.08.2017 r.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij