Konkurs Surf. Wygraj pralkę lub samochód!

0

Czy wiecie, że od 15 do 28 lutego 2018 r. w sieci Biedronka trwa konkurs „Z Surf wygrywasz na czysto”? Macie ochotę wygrać wspaniałe nagrody? Skorzystajcie z szansy i weźcie udział 🙂

Zasady testowania / konkursu

W konkursie może wziąć udział każdy, kto kupi minimum jeden dowolny płyn do prania marki Surf i zachowa paragon, a następnie wyśle pod numer 7055 SMS z propozycją dokończenia zdania „Dzięki Surf pranie jest tak czyste…”. Treść SMS-a powinna mieć następujący schemat: SURF.TAK.nr paragonu.Twoja odpowiedź.

Produkty do testów / nagrody

Na autora najbardziej kreatywnej i oryginalnej propozycji dokończenia zdania czeka nagroda w postaci samochodu Toyota Yaris 1.5 Dual VVT-iE. Kolejne pięć osób otrzyma pralkę Samsung AddWash.

Termin zgłoszeń
Czas na zgłaszanie się  od 15 do 28 lutego 2018 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 2 marca 2018 r.,

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij