Niebieskie Pudełko – konkurs z nagrodami

0

Znana wielu z Was witryna niebieskiepudelko.pl zaprasza do udziału w comiesięcznym konkursie! Nagrody są naprawdę super 🙂 Weź udział, wykonaj zadanie konkursowe i wygraj!

Zasady testowania / konkursu

Zaloguj się lub zarejestruj aby wziąć udział w Niebieskim Konkursie.

W Konkursie mogą uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie, kobiety w ciąży i matki, które spełniły łącznie następujące warunki:

– nie później niż 4 tygodnie po urodzeniu dziecka zarejestrowały się lub zarejestrują w bazie Family Data, prowadzonej przez Organizatora z wykorzystaniem udostępnionego przez Organizatora formularza rejestracyjnego,
oraz
– udzielą odpowiedzi na pytanie/pytania konkursowe, przesłane przez Organizatora na adres e-mail wskazany przez uczestnika w formularzu rejestracyjnym.

Produkty do testów / nagrody

Co miesiąc do wygrania:

  • 8 miesięcznych zapasów pieluszek Pampers Premium Care 3
  • 100 zestawów kosmetyków Emolium – emulsji do ciała i emulsja do kąpieli
  • 30 płynów do prania Ariel Baby

Ważne daty dotyczące konkursu

Konkurs trwa do końca roku 2017r w edycjach comiesięcznych

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij