Nowe testowanie. 300 x ekspresowa odżywka regenerująca Nivea HAIRMILK

0

Klub Moja Nivea to wspaniałe miejsce dla wszystkich kochających produkty marki Nivea oraz wszelkie akcje testowania produktów! Dołącz do Klubu i testuj! Tym razem w Klubie testowanie ekspresowej odżywki regenerującej  Nivea HAIRMILK. 300 miejsc czeka!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz wziąć udział w teście Nivea po prostu przejdź do strony testowania i wypełnij formularz rejestracyjny. Będziesz musiała odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chciałabyś przetestować pierwszą mleczną ekspresową odżywkę regenerującą NIVEA HAIRMILK ?” (max. 250 słów)

Produkty do testów / nagrody

300 x ekspresowa odżywka regenerująca Nivea HAIRMILK

Termin zgłoszeń

zgłoś się do 31 lipca 2017r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij