Nowe testowanie Lovi. Super zestawy!

0

Nowe, majowe testowanie produktów Lovi. Chciałabyś testować produkty tej marki? Powinnaś być zatem aktywna na forum marki Lovi i udzielać się jak najczęściej. Jak co miesiąc, tak i w czerwcu wybranych zostanie 10 najbardziej aktywnych Mam, które otrzymają super zestawy do testowania. Spróbuj i Ty!

Zasady testowania

  • Zarejestruj się w serwisie LOVI
  • Uczestnicz aktywnie w życiu forum
  • Redakcja serwisu LOVI ocenia jakość wypowiedzi i pod koniec miesiąca typuje 10 autorów najbardziej pomocnych i wartościowych wypowiedzi na forum. Przydziela również dodatkowe wyróżnienia dla aktywnych uczestników.
  • > Szczegóły akcji

Produkty do testów

W czerwcu do przetestowania laktator elektryczny Expert oraz wkładki laktacyjne Discreet Elegance (10 zestawów)

Termin zgłoszeń

Liczy się Twoja aktywność do 30 czerwca 2019r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować witrynę Lovi

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij