Nowości kosmetyczne do testowania!

0

Aleja kobiet.pl ponownie zaprasza wszystkie chętne kobiety do testowania kosmetyków. To już 49 edycja. Jeżeli lubisz i chciałabyś testować produkty kosmetyczne, nie czekaj i zgłoś się!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować nowe produkty z portalem alejakobiet.pl powinnaś mieć zarejestrowane konto na tym portalu oraz lubić ten portal na facebooku. Następnie przejdź do akcji „testuj zestawy kosmetyków 50 edycja” i napisz w komentarzu który zestaw chcesz testować i uzasadnij swoją wypowiedź.

Produkty do testów

Do wyboru jest 5 zestawów:

1. zestaw szamponów
2. zestaw do ciała
3. zestaw rzęsy + brwi
4. zestaw antycellulitowy
5. zestaw do makijażu

Termin zgłoszeń

Wpisy można dodawać do 10.10.2017r.

Termin ogłoszenia listy recenzentek

Lista nagrodzonych 11.10.2017r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania produktów alejakobiet.pl

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij